پکيج ال جی ( LG ) گلدیران ديواری P282-F

راهنمای خرید پکيج ال جی ( LG ) گلدیران ديواری

 

پکیج های گرمایشی دیواری گلدیران ال جی با طراحی و تکنولوژی انگلستان ,مجهز به قطعات اروپایی در دو نوع پایونیر و پرستیژ موجود می باشند.

تمامی مدل های پکیج های دیواری گلدایران (ال جی) از نوع دو مبدله و فن دار می باشند.

پکیج های گرمایشی دیواری پرستیژ گلدایران( ال جی ) مدل های P242-F و P282-F  دارای صفحه نمایشگر بزرگ با قابلیت برنامه ریزی هفتگی و همچنین مجهز به لوازم جانبی از جمله  یک عدد فیلتر سختی گیر آب , سه متر لوله دودکش آلومینیومی , 4 عدد شلنگ فلزی , دو عدد شیر می باشند.

پمپ آب تعبیه شده در پکیج های گرمایشی دیواری گلدیران با قابلیت انتقال آب تا ارتفاع 6 متر , ساخت گراندفوس دانمارک می باشد.

لوازم نصب ، شیرآلات و اتصالات پکیج های دیواری گلدایران ( ال جی )  بر خلاف دیگر پکیج های دیواری گازی ، بدون هیچگونه هزینه اضافی بصورت رایگان و همراه با دستگاه به مشتری تحویل داده می شود .

برای محاسبه تقریبی ظرفیت پکیج مورد نیاز، متراژ واحد مسکونی را درعدد 150 (کیلو کالری) و متراژ واحدهای اداری را در عدد 100 (کیلو کالری) ضرب می کنیم.(بعنوان مثال برای یک آپارتمان مسکونی با زیربنای تا 140 متر مربع استفاده از پکیج 21000 کیلوکالری توصیه می گردد..)

چنانچه محل نصب پکیج در فضای باز باشد و یا نحوه اجرای دودکش پکیج شما بصورت حرف L باشد (یعنی بخشی از مسیر دودکش  افقی اجرا شده باشد) ، استفاده از پکیج فن دار جهت عبور آسان دود و گازهای احتراق ضروری است.

پکیج های گرمایشی دیواری گلدایران( ال جی ) دارای سیستم حفاظت در برابر یخ  زدگی می باشد..(سیستم حفاظت در برابر یخ زدگی تنها زمانی فعال می شود که اولا پکیج به برق متصل باشد و ثانیا فشار آب داخل پکیج حداقل یک بار باشد و ثالثا گاز پکیج نیز وصل باشد.)ولی در هر حال بهترین گزینه عدم نصب پکیج در محل هایی است که امکان یخ زدگی آب در زمستان وجود نداشته باشد.

همچنین استفاده از پکیج فن دار با دودکش دو جداره (کواکسیال) که بیشتر مورد تائید است ،این امکان را فراهم می نماید که هوای مورد نیاز احتراق پکیج توسط جداره داخلی دودکش از محیط خارج آپارتمان تامین گردد و میزان اکسیژن و رطوبت هوای داخل آپارتمان کاهش نیابد.

پکیج های دو مبدله در شرایطی مورد استفاده قرار میگیرند که یا آب مورد استفاده دارای سختی ( املاح ) زیاد باشد و یا زیربنای آپارتمان بالاتر از 120 متر باشد .

طبق استانداردهای ایمنی و فنی شرکت گاز، برای هر پکیج  گرمایشی دیواری گازی گلدیران باید یک دودکش مجزا  مستقیماً تا پشت بام ساختمان اجرا شود و استفاده از دودکش مشترک مجاز نمی باشد.

طبق مبحث 17 مقررات ملی ساختمان (1390) حداقل متراژ قابل تایید برای نصب پکیج در واحد آپارتمانی (مسکونی یا اداری ) 64 متر مربع می باشد و در غیر اینصورت تعبیه دریچه تامین هوای تازه جهت احتراق مناسب در محل نصب پکیج الزامی است .

پكيج ها ي شوفاژ دیواری گازی گرمایشی ال جی ( LG ) گلد ایران داراي  2 سال  گارانتي و 15سال خدمات پس از فروش مي باشند .

پکیج های دیواری ال جی ( LG ) گلدیران داراي نصب رايگان  توسط  شرکت گلدیران مي باشند.

وزن خلص
kg


حداکثر برق مصرفی

راندمان حرارتی
(گرمایشی)


ابعاد دستگاه


حداکثر توان گرمایی
مدل
v w عرض  طول  ارتفاع  kcal/hr kw
38 220 130 93%  33  40  72  24000  28  P282-F  

 

 

مجموعه محصولات

اطلاعات تماس

آدرس:اصفهان، خیابان هشت بهشت غربی

شماره تماس: 09133151464

شماره دفتر: 03132730615

فکس: 03132730131

ایمیل: info@tasisatesfahan.com