پکیج دیواری بوتان Calda Venezia 24 KIS

راهنمای خرید پکیج دیواری

  به طور کلی پکیج شوفاژ گرمایشی دستگاهی است که به راحتی به جای یک کابینت دیواری یا زمینی نصب می گردد و به جای موتورخانه مرکزی  قادر به تامین آب گرم مصرفی و آب گرم شوفاژ برای هریک از واحدهای آپارتمان ( یا ویلاها ) می باشد.

    پکیج های شوفاژ گرمایشی بوتان با راندمان بالا دارای استاندارد ملی ایران و نشان کیفیت اروپا می باشند.

    به منظور محاسبه تقریبی ظرفیت پکیج بوتان مورد نیاز برای واحد های آپارتمانی مسکونی ، متراژ زیر بنا را درعدد 150 (کیلو کالری) و متراژ واحدهای اداری را در عدد 100 (کیلو کالری) ضرب می کنیم.(بعنوان مثال برای یک آپارتمان مسکونی با زیربنای تا 140 متر مربع استفاده از پکیج 21000 کیلوکالری می تواند مناسب باشد.

     مدلهایی که دارای اندیسKI می باشند از نوع پکیج های دیواری بدون فن و همچنین مدل هایی که دارای اندیس KIS  می باشند از نوع پکیج های دیواری فن دار می باشند , که عمل تخلیه دود و مکش هوا در این مدل ها از طریق یک دودکش دوجداره مخصوص صورت می گیرد .

    همچنین استفاده از پکیج دیواری فن دار با دودکش دو جداره (کواکسیال) که بیشتر مورد تائید است، این امکان را فراهم می نماید که هوای مورد نیاز احتراق پکیج توسط جداره داخلی دودکش از محیط خارج آپارتمان تامین گردد و میزان اکسیژن و رطوبت هوای داخل آپارتمان کاهش نیابد.

    چنانچه نحوه اجرای دودکش پکیج شما بصورت حرف L باشد (یعنی بخشی از مسیر دودکش  افقی اجرا شده باشد) ، و یا در صورت نصب پکیج در بالکن یا هر فضای باز دیگر، استفاده از پکیج فن دار جهت عبور آسان دود و گازهای احتراق ضروری است.

    پکیج های دیواری بوتان سری Calda Venezia از نوع پکیج های تک مبدل می باشند . در این نوع پکیج ها , یک مبدل حرارتی دو منظوره (Dual Heat Exchanger) جهت تامین آب گرم مصرفی و تامین گرمایش محیط تعبیه گردیده است.

    پکیج های دیواری بوتان سری های Optima وBenessere Pro  و Bn324i و Roma از نوع پکیج های دو مبدل می باشند . این نوع پکیج ها مجهز به دو مبدل حرارتی گرمایش و آب گرم مصرفی با کمترین میزان رسوب گیری می باشد.

    پکیج های دو مبدله در شرایطی مورد استفاده قرار میگیرند که یا آب مورد استفاده دارای سختی ( املاح ) زیاد باشد و یا زیربنای آپارتمان بالاتر از 120 متر باشد .

    برق مورد نياز تمامي مدلهای پکيج های دیواری بوتان تک فاز و 220 ولت مي باشد.(50Hz -220v - 1Ph)

    پکیج های دیواری بوتان مجهز به پمپ سیرکولاتور سه سرعته با قابلیت اتصال به ترموستات اتاقی و همچنین مجهز به سیستم های پیشرفته الکترونیکی و مکانیکی از جمله موارد زیر می باشند.

    1.    سیستم آیونایزر حفاظت از شعله

    2.    سیستم عیب یابی الکترونیکی

    3.    مشعل اتمسفریک باسیستم جرقه زن اتوماتیک

    4.    سیستم کنترل میکروپروسسوری عملکرد دستگاه

    5.    سیستم احتراق آهسته  

    6.    سیستم ضد نوسان دمای آب گرم مصرفی

    7.    سیستم هوا گیری اتوماتیک  و ....

    پکیج های دیواری بوتان مدل Roma مجهز به نمایشگر دیجیتال جهت نمایش وضعیت‌های کاری مختلف دستگاه , دمای آب مدار گرمایش حین عملکرد عادی , دمای آب گرم مصرفی هنگام استفاده از آب گرم مصرفی , کدهای عیب‌یابی در صورت بروز اشکال در سیستم می باشند.

    پكيج هاي شوفاژ ديواري گازسوز  بوتان داراي 24 ماه  گارانتی توسط شبکه  خدمات بعد از فروش شرکت بوتان مي باشند .

     پکیج های شوفاژ دیواری گازی بوتان داراي نصب رايگان  توسط شبکه  خدمات بعد از فروش شرکت بوتان ميباشد. (هزينه لوازم ، شیرآلات و اتصالات نصب  به عهده خریدار مي باشد).

     طبق مبحث 17 مقررات ملی ساختمان (1390) حداقل متراژ قابل تایید برای نصب پکیج در واحد آپارتمانی (مسکونی یا اداری ) 64 متر مربع می باشد و در غیر اینصورت تعبیه دریچه تامین هوای تازه جهت احتراق مناسب در محل نصب پکیج الزامی است

وزن خالص قطر دودکش حداکثر مصرف برق تامین آبگرم ابعاد دستگاه حداکثر توان گرمایی مدل
34 (6)10 125 11.5 عمق عرض ارتفاع kcal/hr kw BN324i
33.2 40 74 21000 24

مجموعه محصولات

اطلاعات تماس

آدرس:اصفهان، خیابان هشت بهشت غربی

شماره تماس: 09133151464

شماره دفتر: 03132730615

فکس: 03132730131

ایمیل: info@tasisatesfahan.com