به اصفهان تاسیسات خوش آمدید

با چند دهه فعالیت حرفه ای در زمینه پکیج گرم ایران و ارائه مشاوره شوفاژکار و همچنین اطلاعات مبتنی بر خرید محصولات توانایی بلقوه همراه با رزومه کامل کاری در شهر های اصفهان و تهران و کلان شهر های کشور عزیزمان را داراست...

اطلاعیه

 با چند دهه فعالیت حرفه ای در زمینه پکیج ایران و ارائه مشاوره شوفاژکار و همچنین اطلاعات مبتنی بر خرید محصولات توانایی بلقوه همراه با رزومه کامل کاری در شهر های اصفهان و تهران و کلان شهر های کشور عزیزمان را داراست از این رو از شما دعوت می نماییم در جلسه مشاوره رایگان شرکت فرمایید.

فروش محصولات

نحوه کار:

 

کویل در داخل آن نصب می شوند.به عبارت دیگر پوششی است بر روی قطعات فن کویل و باید فن کویل فن کویلها معمولاً به دو صورت مورد استفاده قرار می‌گیرند. در حالت اول فن کویل فقط حرارت و برودت مورد نیاز را تامین می‌کند و هوای تازه توسط هوارسان مرکزی و بوسیله کانال‌های توزیع هوا در سطح محل منتشر می‌گردد تا تهویه مناسب در محل مورد نظرانجام گیرد. در این حالت میزان بار سرمایی وگرمایی توسط ترموستات بکار رفته در فن کویل و با خاموش و روشن شدن فن تنظیم می‌گردد. در حالت دوم علاوه بر تامین حرارت و برودت مورد نیاز، وظیفه تامین هوای تازه را نیز بعهده دارد. بدین صورت که فن دستگاه، هوای تازه را از طریق دریچه تعبیه شده در پشت فن کویل گرفته و در محل پخش می‌کند. از محاسن این روش می‌توان به کاهش هزینه‌های مربوط به سیستم هوارسان مرکزی و متعلقات مربوطه اشاره نمود و عدم فیلتراسیون هوای تازه از معا فن کویل و ساختمان آن

 

یکی از دستگاههای پخش کننده حرارت و برودت است و از دو قسمت اصلی فن و کویل تشکیل شده،نام آن هم از ترکیب نام همین دو قطعه به دست آمده است.قطعات دیگر فن کویل عبارتند از:فیلتر،کلید،تشتک و کابین.

 

فن:کار فن گرفتن هوای محل و عبور آن از روی کویل و به جریان انداختن هوا (توزیع گرما و سرما) در محل است.فن فن کویل ها معمولا از نوع سانتریفیوژ (گریز از مرکز) هستند و هر فن کویل بسته به ظرفیت آن دارای یک و یا چند عدد فن است.

 

کویل:کویل که در زمستان آب گرم ودر تابستان آب سرد در داخل آن جریان می یابد و وظیفه انتقال گرما بین آب و هوا را بر عهده دارد.بر روی لوله های کویل به منظور بیشتر شدن سطح تبادل حرارت (انجام تبادل حرارت بیشتر بین آب وهوا) پره هایی به نام "فین" نصب می کنند.

 

فیلتر:فیلتر فن کویل از نوع فیلتر خشک قابل شستشو است و کار آن تصفیه فیزیکی هوا است.جای صحیح نصب فیلتر در داخل فن کویل در محل ورود هوا به فن است.فن کویل هایی هم وجود دارند که محل نصب فیلتر آنها بعد از فن در پشت کویل قرار داده شده که به نظر مولف صحیح نیست چون قبل از آنکه ذرات و مواد به فیلتر برسد و به وسیله آن گرفته شود،در داخل پره های پروانه قرار می گیرد،در نتیجه ظرفیت هوادهی پروانه و قدرت حرارتی فن کویل را کم می کند،فن را از بالانس می اندازد،باعث ایجاد صدا و لرزش می شود و ....

 

کلید:کلید فن کویل از نوع "سلکتوری" و معمولا چهار حالته است که به وسیله آن می توان موتور فن کویل را با سرعت مورد نظر مورد استفاده قرار داد.

 

تشتک:"تشتک" و یا "سینی" قطعه ای است که در زیر کویل نصب می گردد و کار آن جمع آوری آب هایی است که در زمان هوا گیری کویل از آن خارج می گردد و همچنین بخار آب تقطیر شده بر روی کویل سرد(در تابستان) و هدایت آنها از طریق مجرایی به لوله تخلیه از وظایف آن است.

 

کابین:کابین فن کویل محفظه ای است که قطعات فن

 

فن کویل های ساران، در مدلهای 200 الی 1200 فوت مکعب، در دقیقه، در انواع ذیل ساخته می شوند:

 

·         فن کویل زمینی در سه مدل بالازن، روبرو زن و شیب دار؛

 

·         فن کویل کوتاه (LoBoy) در دو مدل زمینی و بالازن؛

 

·         فن کویل سقفی در سه مدل کابینت دار، بدون کابینت و به صورت نیم تنه (بدون فیلتر آلومینیومی)؛

 

انواع فن کویل:

 

فن کویل ایستاده

 

در جاهایی که فاصله کف اتاق تا زیر پنجره کم باشد می توان از نوع کوتاه آن استفاده کرد بدین ترتیب هوادهی یا به طرف بالا و یا به سمت جلو خواهد بود صدای این فن کویل ها از این جهت که در اتاق قرار دارند ( آپارتمانها )ناراحت کننده است. ولی این امر برای ادارات راهروی خوابگاه ها و اماکنی که رفت و آمد در آنجا زیاد است مشکل تلقی نمی شود .

 

فن کویل سقفی کابینی

 

در زیر سقف نصب می شوند هوادهی در این فن کویل ها از دریچه جلو و جهت آن افقی است. این نوع فن کویل به صورت روکار نصب می شود.

 

فن کویل سقفی

 

در بالای سقف کاذب نصب می شوند به همین جهت صدای آنها نسبت به دو مورد قبلی کمتر است. مشکل این نوع فن کویل ها ، عدم دسترسی آسان برای تعمیر یا تعویض فیلتر است.

 

مجموعه محصولات

اطلاعات تماس

آدرس:اصفهان، خیابان هشت بهشت غربی

شماره تماس: 09133151464

شماره دفتر: 03132730615

فکس: 03132730131

ایمیل: info@tasisatesfahan.com