به اصفهان تاسیسات خوش آمدید

با چند دهه فعالیت حرفه ای در زمینه پکیج گرم ایران و ارائه مشاوره شوفاژکار و همچنین اطلاعات مبتنی بر خرید محصولات توانایی بلقوه همراه با رزومه کامل کاری در شهر های اصفهان و تهران و کلان شهر های کشور عزیزمان را داراست...

اطلاعیه

 با چند دهه فعالیت حرفه ای در زمینه پکیج ایران و ارائه مشاوره شوفاژکار و همچنین اطلاعات مبتنی بر خرید محصولات توانایی بلقوه همراه با رزومه کامل کاری در شهر های اصفهان و تهران و کلان شهر های کشور عزیزمان را داراست از این رو از شما دعوت می نماییم در جلسه مشاوره رایگان شرکت فرمایید.

فروش محصولات

با سپاس از خداي منان كه توفيق بخشيد در راستاي خدمت به خلق در خدمت شما عزيزان باشيم.
امروزه تامين گرمايش و سرمايش، لزوم تهويه، مهيا نمودن آب بهداشتي و دفع فاضلاب، ايجاد تمهيداتي بمنظور استفاده از وسايل الکتريکي، روشنايي محيط و قابليت مقابله با خطرات احتمالي نظير آتش سوزي جزء اساسي ترين حقوق طبيعي هر انساني در گستره دانش و صنعت ساختمان سازي محسوب ميگردد. از طرف ديگر ارزشمند تر شدن منابع انرژي در دسترس، رشد صنعت ساختمان سازي، افزايش هزينه هاي ساخت و ساز و برجسته تر شدن نقش و اهميت ايجاد شرايط آسايش، وظيفه و اهميت تاسيسات ساختماني را از نقطه نظر تعريف سيستمهاي نوين با راندمان بالا، هزينه ساخت و انرژي کم، سنگين می نماید.

مجموعه محصولات

اطلاعات تماس

آدرس:اصفهان، خیابان هشت بهشت غربی

شماره تماس: 09133151464

شماره دفتر: 03132730615

فکس: 03132730131

ایمیل: info@tasisatesfahan.com